ПОКАНА
Уважаеми приятели на нашето училище,
ОУ „Христо Ботев“ с. Съдиево има удоволствието да Ви покани на откриване на STEM център.
Събитието ще се състои на
14 май 2026 г. (четвъртък) от 14:00 часа
в сградата на ОУ „Христо Ботев“, с. Съдиево.
Откриването е част от стремежа ни към модерна, иновативна и вдъхновяваща учебна среда, която разширява възможностите за обучение чрез наука, технологии, инженерство и математика.
Вашето присъствие ще бъде чест за нас.